Kırmızı Oda Mitra'nın hikayesi nedir? Kırmızı Oda Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşında?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda'ya yeni bir hikaye dahil oluyor. Kırmızı Oda'nın yeni karakteri Mitra Şerifi'yi Melisa Aslı Pamuk canlandırıyor. İzleyiciler 'Kırmızı Oda Mitra Şerifi'nin hikayesi ne? Kırmızı Oda Melisa Aslı Pamuk kimdir kaç yaşında?' sorularının yanıtını araştırıyor...

Kırmızı Oda Mitra'nın hikayesi nedir" Kırmızı Oda Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşında"

Gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı Kırmızı Oda'ya yeni bir hikaye dahil oluyor. Kırmızı Oda, kadrosuna Melisa Aslı Pamuk'u dahil etti. Hikayesi ile izleyicileri şaşırtacak olan Melisa Aslı Pamuk Mitra Şerifi karakterini canlandıracak. Peki, Kırmızı Oda Mitra Şerifi'nin hikayesi ne?

KIRMIZI ODA MİTRA'NIN HİKAYESİ NE?

Kırmızı Oda'ya gelen Mitra Şerifi "Ben kendimi çok kötü hissediyorum. İçimdeki acıyı bir türlü dindiremiyorum. Ben aşk acısı çekiyorum." diyor.


Mitra ne demek? Mitra ismi (kelimesi) ne anlama geliyor?

İranlı bir baba ve Türk bir annenin kızı olan Mitra'nın hayatı; Tahran, Berlin, Paris ve İstanbul dörtgeninde geçmiştir. Felsefe eğitimi alırken aynı zamanda konservatuvara devam eden Mitra, pek çok özelliğinin yanında profesyonel olarak kanun çalmaktadır. Mitra'nın hikayesi bu akşamki bölümde ortaya çıkacak.

MELİSA ASLI PAMUK KİMDİR?

Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 Hollanda Haarlem doğumludur. Türk kökenli olan Melisa Aslı Pamuk Hollanda vatandaşıdır.

2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L'Oréal Paris sponsorluğunda FOX'da yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011'de İstanbul'da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2011 tacını bir önceki yılın birincisi Gizem Memiç'ten alan ve aday numarası 10 olan Pamuk, organizasyonun yeni aldığı format değişikliği kararı ile Türkiye'yi 2011 yılının Eylül ayında Brezilya'nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)'te temsil etmiştir.

Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda'da Amsterdam Üniversitesi'nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda ve 58 kg olan Pamuk, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe on dört yaşında iken başlamıştır.

Pamuk, henüz 13 yaşında iken, 2004 yılında bir "Bos Bros. Film & TV Productions" ve "Interkerkelijke Omroep Nederland (IKON)" ortak yapımı olan, yönetmenliğini Tamara Miranda'nın yaptığı ve Hollanda'da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde "Temel Oyunculuk" dersleri almıştır. Türkiye deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynamasıyla başlamış. Daha sonra 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçmiştir. Aynı yıl G.D.O. KaraKedi adlı ilk sinema filminde yer almıştır. Pamuk, son olarak Yeni Hayat ve Hay Sultan adlı dizilerde rol almıştı.

KIRMIZI ODA HAKKINDA

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

  • Kırmızı Oda Mitra
  • Kırmızı Oda Mitra hikayesi ne
  • Kırmızı Oda Mitra hayatı
  • Kırmızı Oda Mitra kimdir
  • Kırmızı Oda Mitra şerifi
  • Kırmızı Oda Melisa aslı pamuk
  • melisa aslı pamuk yaş
Tüm Magazin haberleri için tıklayın