Kin Netflix'te yayınlandı mı? Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi Kin filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Yılmaz Erdoğan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrolde yer aldığı Kin adlı filmi için geri sayım sona erdi. Fragman ve tanıtımları ile dikkatleri çeken film sadece Netflix üzerinden yayınlanacak. Senaryosu Güney Kore yapımı bir filmden uyarlanan Kin'i Erdoğan kaleme aldı. Filmi izlemek isteyenler 'Kin Netflix'e geldi mi? Kin filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?' sorularının yanıtını araştırıyor...

Kin Netflix'te yayınlandı mı" Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi Kin filmi konusu nedir, oyuncuları kimler"

Kin filmi için geri sayım sona eriyor. İddialı yapım Kin, sadece Netflix üzerinden yayınlanacak. Filmi izlemek isteyen Netflix kullanıcıları aramalarını hızlandırdı. Peki, Kin Netflix'e geldi mi? Kin filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Kin filmi ile ilgili merak edilen detaylar...

KİN NETFLIX'E GELDİ Mİ?

Kin filmi bugün (8 Ekim) Netflix kullanıcılarının erişimine açıldı.

KİN KONUSU NEDİR?

Dürüstlük abidesi olarak bilinen Başkomiser Harun terfi için gün saymaktadır. Ancak akılalmaz olaylar onu kin ve nefret dolu bir intikam hikâyesinin içine sürükler.

Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

KİN OYUNCU KADROSU

Yılmaz Erdoğan,Ahmet Mümtaz Taylan,Cem Yiğit Üzümoğlu yer alıyor. Filmde ayrıca Rüzgar Aksoy, Duygu Sarışın, Elif Gizem Aykul, Yosi Mizrahi, Enes Külahçı gibi isimler yer alıyor.

  • Kin Netflix
  • Kin filmi Netflix izle
  • Kin konusu nedir
  • yılmaz erdoğan kin
  • kin filmi oyuncuları
  • kin uyarlama filmi
Tüm Magazin haberleri için tıklayın