Kim dost kim düşman anladı... Ece Erken'in tefeci şakasına arkadaşlarından ilginç cevap

YouTube kanalı açan Ece Erken, ilk konuk olarak sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu aldı. Arto, Safiye Soyman, Tanju Çolak ve Metin Uca'yı arayan Ece Erken, tefeciye bulaştığını belirterek borç para istedi. Arkadaşlarından gelen cevaplar karşısında büyük şaşkınlık yaşayan ünlü sunucu 'Kim dost kim düşman gördük' ifadelerini kullandı.

Kim dost kim düşman anladı... Ece Erken'in tefeci şakasına arkadaşlarından ilginç cevap

Söylemezsem Olmaz programından ayrılmasının ardından bir süre dinlenen ve daha sonra YouTube kanalı ile dönüş yapan Ece Erken, ilk videosunu paylaştı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile video çeken Erken, bu sefer de ünlü arkadaşlarını arayıp şaka yapmak için para istedi.

'Tefeciye düştüm' diyerek arkadaşlarına şaka yapan Ece Erken, ilk olarak Arto'yu aradı. 'Acil paraya ihtiyacım var karakoldayım. Bana 5 bin TL gönderir misin?' diyen Erken, Arto'dan gelen 'Hesap numaranı gönder hemen atayım' yanıtı karşısında mutlu oldu.

Daha sonra Safiye Soyman'ı arayan Erken, 10 bin TL istedi. Soyman, üzerinde o kadar para olmadığını yanındaki arkadaşlarına sorup geri dönüş yapacağını söyledi. Erken, daha sonra şaka yaptığını Safiye Soyman'a açıkladı. Soyman, 'Senin zengin sevgilin var benden isteyince şaşırdım' sözleri ile Ece Erken'i şaşırttı.

Tanju Çolak'tan olumlu cevap alması üzerine sevinene Erken, en yakın arkadaşı Sezer'den de para istedi ancak 'Bütün paramı borsaya yatırdım. Çekersem çok zararım olur' yanıtını aldı.

Aslı Turanlı'dan da olumlu cevap alan Erken daha sonra ünlü televizyoncu Metin Uca'yı aradı ve 5 bin TL istedi. Uca, 'Zor durumdayım' dedi. Ece Erken daha sonra şaka yaptığını açıklaması üzerine Uca, 'O zaman sen bana gönder diyerek' ünlü sunucuya takıldı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın