Kerem Bürsin kaslı pozu sosyal medyayı yıktı geçti! Hayranları çıldırtan kare

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisi ile büyük ses getiren ve dünya çapında büyük bir başarıya imza atan oyuncu Kerem Bürsin sosyal medyada paylaştığı pozla büyük ses getirdi. Hande Erçel ile ayrıldıktan sonra magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Bürsin spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye özen gösteriyor.

Kerem Bürsin kaslı pozu sosyal medyayı yıktı geçti! Hayranları çıldırtan kare

Türk oyuncular arasından popülaritesini her geçen gün artıran Kerem Bürsin sosyal medya paylaşımlarıyla da magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başarıyor. Spor ile yakın olduğu bilinen ve sürekli paylaşımlar yapan Bürsin Instagram hesabının hikaye bölümünden kaslı fotoğraflarını paylaştı. İşte o pozlar...

KASLI POZU SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Sportif yapısıyla dikkat çeken oyuncu Kerem Bürsin sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Instagram'da 10,6 milyon takipçisi bulunan Bürsin son paylaştığı hikayeyle sosyal medyayı adeta salladı. Bürsin'in kaslı vücudunu paylaştığı pozlar hayranlarını büyüledi.

'Spor benim için terapi gibi' diyen Kerem Bürsin, geçtiğimiz Mart ayında Türkiye'ye yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

'Spor; zihnime, vücuduma, kısacası kendime ayırdığım bir zaman dilimi. Nasıl sevdiklerimize, işimize veya bazen istemediğimiz şeylere zaman ayırıyorsak, spor da kendime ayırdığım 'benim' zamanım, benim için çok önemli çünkü spor yaparken düşünüyorum, hayaller kuruyorum, kafama bir şey takıldıysa onu çözmeye çalışıyorum. Kendi kendime terapi yapabildiğim, çok değerli ve önemli bir zaman dilimi oluyor.'

  • kerem bürsin
  • hande erçel
  • kaslı poz
Tüm Magazin haberleri için tıklayın