Kayahan’ın eşi İpek Açar: Ölümsüz olmak böyle bir şey ailece gurur duyduk

Kayahan’ın eşi İpek Açar: Ölümsüz olmak böyle bir şey ailece gurur duyduk

Magazin Haberleri

23 Mart 2019 Cumartesi 10:52 | Son Güncelleme:

Başkan Erdoğan'ın mitinglerinde yüz binlerle birlikte Kayahan'ın 'Bir Aşk Hikayesi' şarkısını söylemesini İpek Açar yorumladı. Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyetle karşıladığını söyleyip şu açıklamaya yaptı, 'Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey. O görüntüleri izlediğimizde tıpkı konserlerimizdeki gibi o coşkuyu hissettik' dedi.

Rahmetli Kayahan’ın Bir Aşk Hikayesi adlı şarkısı, 31 Mart seçimleri öncesinde meydanları dolduran yüz binlerin yüreğini titretmeye devam ediyor. Başkan Erdoğan, bu duygu yüklü şarkıyı miting meydanlarında halkla birlikte söylüyor. Kayahan’ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyet ve gururla karşıladığını belirtiyor.

'İZLEYİNCE O COŞKUYU BİZ DE HİSSETTİK'

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, son üç mitinginde halkla birlikte Bir Aşk Hikayesi'ni seslendirdi. GÜNAYDIN'ın ulaştığı şarkının sahibi olan Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyetle karşıladığını söyleyip şu açıklamaya yaptı: "Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey. O görüntüleri izlediğimizde tıpkı konserlerimizdeki gibi o coşkuyu hissettik. Aile olarak gurur duyduk. Bu seçim umarım ülkemiz için hayırlı uğurlu olur. Herkese başarılar dilerim. Sayın Cumhurbaşkanımız'a en içten saygı ve sevgilerimi sunarım. Kayahan Bey'in mekanı cennet, ruhu şad olsun."

(Sabah)

Tüm Magazin haberleri için tıklayın