Kavgada söylenmez! Nihat Doğan, Seda Sayan ve Demet Akalın tartışmasına dahil oldu

Seda Sayan ve Demet Akalın arasında kavga şiddetini artırarak devam ederken tartışmaya Nihat Doğan da yaptığı paylaşımla dahil oldu. Nihat Doğan, Demet Akalın'ın Seda Sayan hakkında söylediği 'Cenaze evine davulla zurnayla gidilmez' sözlerine 'Sen değil misin teyzenin kızı evladını kaybettiği gece Kerimcan ile davullu eğlenceli storyler atıp cenaze evine davulla zurnayla giren' sözleri ile tepki gösterdi. Demet Akalın'ın vereceği cevap merak konusu oldu.

Kavgada söylenmez! Nihat Doğan, Seda Sayan ve Demet Akalın tartışmasına dahil oldu

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programın final yapmasının ardından kanal yönetiminin Seda Sayan ile anlaştığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Demet Akalın, iddiaların ardından Seda Sayan'ı sosyal medyada takipten çıkarak tepkisini gösterdi.

Demet Akalın'ın hamlesinin ardından hakkında 'Demet'le Alişan'ı işinden etti' yorumları yapılan Seda Sayan, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda 'Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam' ifadelerini kullanarak eleştirilere yanıt verdi. İkilinin tartışmasına Seda Sayan'ın eski eşi Nihat Doğan da dahil oldu.

Demet Akalın'ın Seda Sayan hakkında kullandığı 'Cuma günü program bitişi, 'Ben başlıyorum' diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj... Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin' ifadelerine yanıt veren Nihat Doğan, şu sözlerle tepki gösterdi:

'SEN DEĞİL MİSİN CENAZEYE DAVULLA ZURNAYLA GİREN'

'Seda Sayan hiç kimsenin ekmeği ile oynamaz onun vicdanına merhametine de sonuna kadar şahidim. Ayrıca kulis odasına yasaklı listesi asıp (Alişan'ı tenzih ediyorum) ilk 200'e giremeyen zatın Seda Hanım'a itibar suikastı yapmasının da hiçbir hükmü yoktur. Ne kadar reyting o kadar ekmek.

Cenaze evine davul ile girilmezmiş! Sen değil misin teyzenin kızı evladını kaybettiği gece Kerimcan ile davullu eğlenceli storyler atıp davulla zurnayla giren. Değerli sözler, değersiz insanların dilinde olunca hükmü değersiz olur'

Demet Akalın'ın Nihat Doğan'ın çıkışı karşısında sessizliğini korurken ne yanıt vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın