Cem Adrian, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında Kartal'da konser verdi

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı Cem Adrian, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98'inci yıl dönümü kutlamalarında Kartal'da konser verdi.

Cem Adrian, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında Kartal'da konser verdi

DHA

Kartal'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98'inci yıl dönümü kutlamaları sabahın ilk saatlerinden itibaren başladı. İlçe protokolünün katılımıyla Mimar Kubilay Köse Stadyumu'nda başlayan kutlamalar, akşam fener alayı Cumhuriyet Yürüyüşü ve Cem Adrian konseri ile devam etti.

29 EKİM KUTLAMALARI FENER ALAYI CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLADI

Kartal Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Fener Alayı Cumhuriyet Yürüyüşü ile başladı. Cumhuriyet Bayramı'nın 98'inci yıl dönümünü kutlamak için bir araya gelen vatandaşlar, Cumhuriyet yürüyüşünü büyük bir heyecan ve coşkuyla gerçekleştirdi.

Her yıl geleneksel olarak Kartallı Kazım Meydanı'ndan başlayan yürüyüşe on binlerce vatandaş katıldı. Kartal Meydanı'nda verilen konserde ise ünlü sanatçı Cem Adrian, meydanı dolduran on binlerce Kartallıyı şarkılarıyla coşturdu.

Fener Alayı Cumhuriyet Yürüyüşü'nü Kartal Meydanı'nda noktalayan vatandaşlar konser öncesinde Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Cumhuriyet'e Giden Yol" adlı belgeseli izledi.

CEM ADRİAN'IN ŞARKILARINA ON BİNLERCE KİŞİ EŞLİK ETTİ

Cem Adrian, verdiği konsere katılan vatandaşlara keyifli anlar yaşattı. Romantik şarkılarının yanı sıra söylediği türkülerle de dinleyenleri mest eden Adrian'a, meydanı dolduran on binlerce vatandaş eşlik etti. Konserin başlamasının hemen ardından sahneye çıkan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, sanatçı Cem Adrian'a günün anısına Kartal Heykelciği takdim etti. Yapılan bu küçük törenin ardından yaklaşık 1 saat sahnede kalan Cem Adrian, sevilen türkü ve şarkılarını meydanı dolduranların eşliğinde söyledi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın