Kanser tedavisi görüyordu... Arka Sokaklar'ın Volkan'ı Boğaç Aksoy sağlık durumunu anlattı

Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği Volkan karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, geçtiğimiz haftalarda lenfoma kanseri teşhisi konulduğunu ve tedaviye başladığını duyurmuştu. Sosyal medya hesabından paylaştığı video ile sağlık durumu hakkında bilgi veren Aksoy, 'Sevgili dostlarım, mesajlarınız, aramalarınız dualarınızla bu zamanımda her an yanımda oldunuz, desteğinizi en yakından hissettirdiniz çok teşekkür ederim... Ne mutlu ki sizinle bir aile olabilmişiz.' notunu düştü.

Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar'da hayat verdiği Volkan karakteri ile beğeni toplayan Boğaç Aksoy, lenfoma kanseri olduğunu geçtiğimiz ay duyurmuştu.

Tedaviye başlayan yakışıklı oyuncu Boğaç Aksoy, sağlık durumuna ilişkin sosyal medyadan açıklamada bulunarak takipçilerine bilgi verdi.

'2.Kemoterapi sonrası' başlığı ile video paylaşarak sağlık durumunu anlatan Boğaç Aksoy, şu notu düştü:

'Sevgili dostlarım, mesajlarınız, aramalarınız dualarınızla bu zamanımda her an yanımda oldunuz, desteğinizi en yakından hissettirdiniz çok teşekkür ederim... Ne mutlu ki sizinle bir aile olabilmişiz.'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın