Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde birlikte rol alacaklar! Burcu Biricik'in partneri bakın kim?

Ekranların en sevilen iki dizisi Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'na kardeş bir dizi geliyor. Yayınlandığı günlerde reyting şampiyonu olup rakip bırakmayan iki dizi de oldukça seviliyor. Her iki dizinin de Psikolog Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hayat hikayelerinden alıntılandığı biliniyor. Bu kez yine aynı ismin kitabından bir başka hikaye Camdaki Kız ismiyle diziye uyarlanıyor. Camdaki Kız dizisinden Burcu Biricik'e teklif gittiği bir süre önce öğrenilmişti. Şimdi de Biricik'in parterini oynayacak ünlü oyuncuya teklif gittiği ortaya çıktı.

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde birlikte rol alacaklar! Burcu Biricik'in partneri bakın kim"

Psikolog Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabında uyarlanan Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı bu sezonun en çok beğenilen dizilerinden oldu. Her iki dizinin de gerçek hikayelerden uyarlanması ve oyuncular ile karakterlerinin muhteşem uyumu izleyicileri hayran bıraktı. Şimdi bu iki diziye kardeş bir dizi daha geliyor. Bu kez yine Budayıcıoğlu'nun kitabından bir başka hikaye de Camdaki Kız ismiyle diziye uyarlanıyor.

Dizinin senaryo çalışmalarına yoğunluk verildiği duyurulmuştu. Ancak Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosu ve genel bilgileri henüz netleşmedi. Önümüzdeki günlerde daha net bilgilerin ortaya çıkacağı düşünülüyor. OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği diziden Burcu Biricik'e teklif gittiği bir süre önce öğrenilmişti. Biricik'in bu teklifi kabul ettiği kulislerde konuşuldu.

Bu arada dizinin erkek başrol oyuncusu için teklif giden isim ise ortaya çıktı! Gazeteci Birsen Altuntaş, tv100'deki yazısında bu ismin Uraz Kaygılaroğlu olduğunu açıkladı. Kaygılaroğlu, bilindiği gibi Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterini oynuyordu ama bir kaç hafta önce karakterin ölmesiyle diziden ayrılmıştı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın