Justin Bieber'den şaşırtan açıklama! “Cep telefonu kullanmıyorum”

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber yaptığı son açıklamayla hayranlarını şaşırttı. 2018 yılında Hailey Baldwin ile dünya evine giren Justin Biever sınırlar koymak için cep telefonu kullanmadığını söyledi. Bieber, cep telefonu yerine iPad kullandığını dile getirdi.

Justin Bieber'den şaşırtan açıklama! “Cep telefonu kullanmıyorum”

Ünlü şarkıcı Justin Bieber birçok fenomen ismin aksine cep telefonu kullanmadığını söyledi. Hemen hemen herkesin elinden düşürdüğü telefon yerine iPad kullandığını dile getiren Bieber "sınırlar koymak için" telefonundan kurtulduğunu dile getirdi.

Independent'in haberine göre 27 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, "Sınırları nasıl koyacağımı kesinlikle öğrendim ve kimseye herhangi bir borcum olduğunu düşünmüyorum" dedi.

Bieber, "Bu, hayır diyebilmeme ve bu konuda güçlü durmama yardımcı oldu. Gönlümden herkese yardımcı olmak geçtiğini biliyorum ama her şeyi yapamam. Bazen istiyorum ama bu sürdürülebilir değil" diye konuştu.

Bieber, kısa süre önce Justice isimli 6. stüdyo albümünün 19 Mart'ta piyasaya sürüleceğini duyurmuştu.

"İNSANLIK İÇİN ADALETE HASRETİZ"

Yeni albümünü şubatta duyuran şarkıcı sosyal medyada şunları yazmıştı:

"Bu beli bükülmüş gezegende bu kadar kötülük varken hepimiz iyileşmeye ve insanlık için adalete hasretiz. Bu albümü yaparken hedefim insanlara teselli olacak müzik yapmak, insanların kendinden bir şey bulabileceği ve bağlanacağı, böylece daha az yalnız hissettikleri şarkılar yapmaktı."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın