İşte Bu Benim Masalım'ın yıldızı Nevra Serezli, Aleyna Tilki'ye övgüler yağdırdı

Ünlü oyuncu Nevra Serezli, Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde birlikte rol aldığı Aleyna Tilki hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Serezli, 'Disiplinine ve çalışkanlığına hayran kaldım. Şarkı söylemesi muhteşem. Bana göre Aleyna, Türkiye'nin çok iyi bir müzikal oyuncusu olabilir' sözleri ile Aleyna Tilki'ye övgüler yağdırdı.

İşte Bu Benim Masalım'ın yıldızı Nevra Serezli, Aleyna Tilki'ye övgüler yağdırdı

Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen platformunda İşte Bu Benim Masalım dizisinde rol alan usta oyuncu Nevra Serezli, birlikte rol aldığı genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkında konuştu. Aleyna Tilki'yi yetenekli bulduğunu ifade eden Nevra Serezli, genç popçuyu övgülere boğdu.

Nevra Serezli, Aleyna Tilki hakkında şunları söyledi: 'Aleyna'nın disiplinine ve çalışkanlığına hayran kaldım. Bir kere şarkı söylemesi muhteşem. Bana göre Aleyna, Türkiye'nin çok iyi bir müzikal oyuncusu da olabilir. Hem çok güzel dans ediyor, hem çok güzel resim veriyor.

Mesela dizinin sonunda her bölümde bir çocuk şarkısını kendi yorumu ile seslendirdi. Muhteşemdi. Ben o final sahnesini bekliyordum, onun şarkılarını dinlemek için. Cemal Can da aşırı kabiliyetli bir çocuk. Özellikle vücudunu kullanması ve dans edebilmesi çok başarılı. İkisini de çok beğendim, başarılı buldum.'

  • aleyna tilki
  • nevra serezli
  • exxen
  • magazin
  • işte bu benim masalım
Tüm Magazin haberleri için tıklayın