Özcan Deniz'in partneri İrem Helvacıoğlu kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında?

İrem Helvacıoğlu Özcan Deniz'in partneri olacak. Özcan Deniz'in başrolünü paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinden detaylar gelmeye başladı. Ünlü oyuncuya eşlik edecek olan kadın oyuncu arayışı sona erdi. Seni Çok Bekledim dizisinde İrem Helvacıoğlu da yer alacak.

Özcan Deniz'in partneri İrem Helvacıoğlu kimdir" İrem Helvacıoğlu kaç yaşında"

Özcan Deniz'in yeni dizisi Seni Çok Bekledim için kadın oyuncu arayışı sona erdi. Deniz'e partner olarak seçilen isim İrem Helvacıoğlu oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisiyle tanınan İrem Helvacıoğlu çok yakında başlayacak olan dizinin kadrosuna katıldı. Seni Çok Bekledim, bir aşk dizisi olarak izleyici karşısına çıkacak.

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

2 Şubat 1990'da Almanya'da doğan İrem Helvacıoğlu oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldı. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016'da No: 309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandırdı. Helvacıoğlu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandırdı.

ÖZCAN DENİZ KİMDİR?

Ağrı’lı bir ailenin ikinci çocuğu olan Özcan Deniz 19 Mayıs 1972 Ankara doğumludur. 5 yaşındayken Aydın’a ailesinin göç etmesi ile bütün çocukluk yılları Aydın ve Ege bölgesinde geçti. Çocuk denilecek yaşta orkestralarda şarkı söyleyerek ailesini geçindiren sanatçı 14 yaşındayken kendi orkestrasını kurdu (mavi deniz) 1989 yılında Almanya’ya gitti. Orada kulüplerde şarkıcılık yaparken bir yapımcının onu dinlemesi ile her şey değişti ve 1991 yılında Türkiye’ye döndü. İlk olarak Türkiye’de şarkıcı olarak ünlendi. 90’lar ve 2000’ler de birçok hit albüm çıkarttı. Bu albümlerle birçok ödüle laik görüldü. Sinemaya olan düşkünlüğü ve hikaye yazarlığı onu oyunculuğa itti ve Türkiye’de bir çok fenomen olmuş dizide oynadı. Bu dizilerden bazıları 2002 ve 2004 yıllarında çekilen Asmalı Konak ve Haziran Gecesi adlı dizilerdir.

Ünlü sanatçı şu ana kadar 10 iddialı sinema filmine imza attı. Bu filmlerin dördünün yönetmenliğini ve senaristliğini, bir tanesinin öykü yazarlığını ve süpervizörlüğünü üstlendi; dokuz tanesinde de oyuncu olarak bulundu. Müzisyen kökenli olan sanatçı, yazıp yönettiği bütün filmlerin müziklerine de imza attı.

Özcan Deniz'in DNZ film adında kendi film şirketi bulunmaktadır.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın