İlişkisi ihanetle başladı iddiası! Sevgilisini Merve Boluğur'la aldattı

Aşktan yana yüzü gülmeyen Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisinin yüzümü gizlediği bir paylaşımda bulundu. Merve Boluğur'un sevgilisinin kafe işlettiği öğrenilirken Meriç Kırdan olduğu da ortaya çıktı. Meriç Kırdan'ın sevgilisini Boluğur ile aldattığı yönünde çıkan iddialar magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

İlişkisi ihanetle başladı iddiası! Sevgilisini Merve Boluğur'la aldattı

Uzun süredir herhangi bir projede rol almayan Merve Boluğur, YouTube'da video çekmiş ancak ondan da kısa sürede vazgeçmişti. Murat Dalkılıç ile olan evliliğini noktalamasının ardından aşk hayatında yüzü gülmeyen Boluğur, geçtiğimiz gün sevgilisi ile sarmaş dolaş bir pozunu paylaştı. Boluğur, gizemli sevgilisinin yüzünü gizlerken alev emojisi koydu

SEVGİLİSİNİ MERVE BOLUĞUR'LA ALDATTI

Posta'da yer alan habere göre; Boluğur'un gizemli aşkının, Şişli'deki bir mekanı işleten Meriç Kırdan isimli bir genç olduğu ortaya çıktı. Neredeyse her yaptığı gündem olan Boluğur hakkında ağızları açık bırakan bir iddia da ortaya atıldı. Meriç'in, uzun süredir beraber olduğu sevgilisini Merve Boluğur ile aldattığı iddia edildi.

Merve Boluğur hakkında çıkan haberlerin ardından konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın