Acun Ilıcalı Ebru Gündeş ve Hadise sessizliğini bozdu! ilk kez konuştu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, katıldığı '40' adlı programda Hadise ve Ebru Gündeş olayına değindi. Merak edilenleri cevaplayan Acun Ilıcalı, 'Ebru Gündeş'i Hadise'ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap'te var, gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir… O Ses Rap projemiz var, Hadise orada yer alacak, aynı ismi 2 yerde kullanma şansımız yok.' dedi.

Acun Ilıcalı Ebru Gündeş ve Hadise sessizliğini bozdu! ilk kez konuştu

Hadise'nin O Ses Türkiye kadrosundan ayrılmasının sebebi Ebru Gündeş olarak gösterilmişti. Acun Ilıcalı, sık sık Hadise ve Ebru Gündeş sorularına maruz kalırken konuk olduğu 40 programında ilk kez detaylı anlattı.

"EBRU GÜNDEŞ'İ HADİSE'YE TERCİH ETMEDİM"

Acun Ilıcalı, konuyla ilgili şunları söyledi: "Ebru Gündeş'i Hadise'ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap'te var, gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir... O Ses Rap projemiz var, Hadise orada yer alacak, aynı ismi 2 yerde kullanma şansımız yok. Dikkat ederseniz biz O Ses Rap'e geçen sene başladık ve geçen sene de jüri üyemiz Hadise'ydi. Hadise'yi biz rapçi olmamasına rağmen O Ses Rap'e koyduk ki, bu şu demek oluyor, rapçi olmamasına rağmen Hadise'yi rap'e koyuyorsak bizim Hadise'ye olan güvenimizi gösteriyor ve aramızdaki ilişkinin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.

"O SES TÜRKİYE'DE JÜRİ DEĞİŞTİRMEMİZ LAZIM"

Öbür tarafta da O Ses Türkiye'de jüri değiştirmemiz lazım, her sene değiştirdik jüriyi, nerdeyse değişmeyen senemiz olmadı diyebilirim. Aynı jüriyle 2 sene çok nadir devam ediyoruz, Hadise'yi buraya koyduk, Ebru'yla bu sene beraber olmak istedik, teklif ettik, kabul etti, Ebru da bu tarafta kaldı. Birisi Rap'te, birisi de baktığın zaman normal O Ses'te"

Tüm Magazin haberleri için tıklayın