İfşa davasında yeni gelişme! Kubilay Aka ve Beyza Güneş'in hapsi isteniyor

Çukur dizisinde hayat verdiği Celasun karakteri ile adından söz ettiren ve diziye veda ederek hayranlarını üzen Kubilay Aka ve eski sevgilisi Beyza Güneş davalık oldu. Beyza Güneş, Kubilay Aka ile ayrılmasının ardından fotoğraf ve videoları ifşa etti. İkili birbirinden şikayetçi olurken Beyza Güneş hakkında 8 yıla kadar hapis cezası, Kubilay Aka hakkında da Güneş'i tehdit edip ve hakaret mesajı atmaktan 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

İfşa davasında yeni gelişme! Kubilay Aka ve Beyza Güneş'in hapsi isteniyor

Ünlü oyuncu Kubilay Aka ve eski sevgilisi Beyza Güneş arasında sular durulmazken ikili mahkemelik olmasının ardından hapis cezası ile yargılanıyor.

Aynı dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Miray Daner ile ihanet iddialarının ardından ilişkileri biterken yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, Beyza Güneş ile görüşmeye başladı.

Beyza Güneş ve Kubilay Aka arasında müstehcen konuşmalar geçti. Aka'nın Miray Daner ile yeniden barışmak istemesinin ardından Beyza Güneş mesajları ifşa etti.

Beyza Güneş, Kubilay Aka'ya "Fotoğraflarını da yayınlayacağım" diyerek şantaj yaparken Kubilay Aka ise "'Yapacağın en büyük kötülüğü yaptın, ben artık yaşamıyorum ama sen de yaşamayacaksın. Sen bir k.....sın" mesajı atıp tehdit etti.

İkili davalık olurken Kubilay Aka'nın tehdit ve hakaretten 4 yıla kadar hapsini istenirken Beyza Güneş'in ise özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek suçundan 8 yıla kadar hapsi isteniyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın