İbrahim Tatlıses'ten 'nankör' isyanı! Gülçin Karakaya iddiası bomba etkisi yarattı

İbrahim Tatlıses ve eski sevgilisi Gülçin Karakaya ile arasında yaşanan gerilim sosyal medyaya da yansıdı. İbrahim Tatlıses'in Gülçin Karakaya ile barışmak istediği iddia edildi. Karakaya'nın sosyal medyadan paylaşımlar yapmasının ardından Tatlıses, Twitter'dan 'nankör' çıkışı ile gündeme geldi.

İbrahim Tatlıses'ten 'nankör' isyanı! Gülçin Karakaya iddiası bomba etkisi yarattı

Yaşadığı sağlık sorunlarını geride bırakıp kariyerinde yeniden yükselişe geçen İbrahim Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile ayrılmasıyla gündeme bomba gibi düştü.

İbrahim Tatlıses'in son dönemde yaptığı imalı paylaşımları eski aşkı Gülçin Karakaya'ya yaptığı öne sürüldü.

Tatlıses, "Bazıları da vardır ki hiçbir şey yaşatmamışsa onları ne yapacaksın mesela? Ya hepten sileceksin ya da hiç anmayacaksın! Çünkü onlar anılmaya bile değmezler. İşte Allah insanları onlardan etmesin hele nankör hiç etmesin!" paylaşımı ile adından söz ettirdi.

2. Sayfa'nın iddiasına göre İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile barışmak için eski aşkını aradı ama yanıt alamadı. Hatta eski sevgili telefonlara bakmadığı gibi bir de nispet paylaşımları yaptı. Bu paylaşımlar ise İbrahim Tatlıses'i kızdırdı. Bunun sonrasında ise Tatlıses bu göndermeli mesajları attı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın