İbrahim Tatlıses, Gülben Ergen ve Hülya Avşar'ın İdo Tatlıses'in düğününe gelmemesiyle ilgili sessizliğini bozdu

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli geçtiğimiz günlerde düzenlenen muhteşem bir törenle dünyaevine girdi. Düğüne katılmayan Gülben Ergen ve Hülya Avşar hakkında İbrahim Tatlıses'ten açıklama geldi. Tatlıses, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İbrahim Tatlıses, Gülben Ergen ve Hülya Avşar'ın İdo Tatlıses'in düğününe gelmemesiyle ilgili sessizliğini bozdu

Pandemi nedeniyle düğünlerini ertelemek durumunda kalan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz günlerde lüks bir otelde gerçekleşen törenle nikah masasına oturdu. Ünlü isimlerin akın ettiği düğünde İbrahim Tatlıses'in yakın dostu Hülya Avşar ile Gülben Ergen olmaması dikkat çekti.

Ergen ve Avşar kızının Derya Tuna'dan veto yedikleri nedeniyle düğüne katılmadığı iddia edildi. İbrahim Tatlıses, çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak açıklama yaptı.

Tatlıses, paylaşımında "Yazılan ve çizilenlerle hiç alakası yok Hülya Hanım'ın yardımcısı korona olmuştu 'Gelmeyeyim çünkü benim yardımcım olduğu için beni de karantinaya aldılar, yoksa gelmez miyim? Misafirleri riske atmamak için gelemiyorum' dedi. Gülben Hanım'a gelince o da ayağını incitmişti... Olay bundan ibarettir. Yok Derya Hanım istememiş de, falan da filan... Konu budur arkadaşlar!" ifadelerine yer verdi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın