İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya resmi nikah kıymadı! 'Bizimkisi gönül evliliği'

İbo Show ile uzun bir aranın ardından ekranlara yeniden dönen İbrahim Tatlıses, programın yeni bölümünde bomba açıklamalarda bulundu. 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini söyledi. Tatlıses, sözlerinin yankı bulmasının ardından açıklama yaptı. Ünlü sanatçı resmi olarak nikâh masasına oturmadıklarını, sevgili ile arasında 'gönül evliliği' olduğunu söyledi.

İbrahim Tatlıses'in sunuculuğunu üstlendiği İbo Show'un 1 Mayıs cumartesi akşamı ekrana getirilen yeni bölümünde bu haftaki konukları Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar oldu. İmparator lakaplı Tatlıses, programda yeniden evlendiğini açıkladı.

'BEN EVLİYİM KARDEŞİM'

'Sen nikahlanmışsın' diyen Ebru Yaşar'a yanıt veren Tatlıses, şunları söyledi: 'Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim'

'RESMİ NİKAH YOK'

İbrahim Tatlıses'in Gülçin Karakaya'ya özel bir tek taş pırlanta yüzükle evlilik teklifi yaptığı biliniyordu. Ancak çiftin evlilik duyumu büyük bir yankı uyandırdı. Magazinde çıkan haberlerin ardından ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, "Resmi nikâh yok, bizimki gönül evliliği" açıklamasında bulundu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın