İbrahim Çelikkol kimdir, kaç yaşında? İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova'da mı oynayacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizi için İbrahim Çelikkol'a teklif götürüldüğü konuşuluyor. Perşembe akşamları Atv'de yayınlanan dizi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapmıştı. Çelikkol, Tv 8'de ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir'de Demet Özdemir'le rol arkadaşı olmuştu. Peki, İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova'da mı oynayacak? İbrahim Çelikkol kimdir, kaç yaşında?

İbrahim Çelikkol kimdir, kaç yaşında" İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova'da mı oynayacak"

İbrahim Çelikkol'un fenomen dizi Bir Zamanlar Çukurova'ya dahil olacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrolde yer alan isim başarılı performansı ile izleyici ekran başına kilitlemişti. İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova'da mı oynayacak? İbrahim Çelikkol kimdir, kaç yaşında?

İBRAHİM ÇELİKKOL BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA MI OYNAYACAK?

TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, İbrahim Çelikkol fenomen dizi Bir Zamanlar Çukurova'dan teklif aldı. Görüşme aşamasında olan oyuncunun diziye sıcak baktığı öne sürüldü.

İBRAHİM ÇELİKKOL KİMDİR?

İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982, İzmit, Kocaeli, Türk dizi ve sinema oyuncusu, eski model.

Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Arap kökenlidir. Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç millî oldu. Basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan Çelikkol'un Osman Sınav'la tanışması hayatında dönüm noktası oldu.

Osman Sınav'ın çektiği Pars: Narkoterör filminde 'başkomiser Şamil Baturay' rolünün verilmesi le oyunculuk hayatına adım attı. Daha sonra M.A.T., Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde boy gösterdi. 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de Final yapan İffet adlı dizide başrolde Cemil karakterini canlandırmıştır.

16 Şubat 2012'de gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453'te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2013 2014 yılları arasında Merhamet dizisinde fırat kazan ı canlandırdı.2014'te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini ve 2016'da başlayan kördüğüm dizisinde Ali Nejat karakterini canlandırmıştır.

25.05.2017 tarihinde Mihre Mutlu ile evlenmiştir.

Filmografisi

2008 Pars: Narkoterör Şamil Baturay Dizi

2009 M.A.T. Sinan Atalay Dizi

2010 Keskin Bıçak Mithat Dizi

2010 2011 Karadağlar Gül Ali Karadağ Dizi

2012 Fetih 1453 Ulubatlı Hasan Film

2011-2012 İffet Cemil Özdemir Dizi

2013-2014 Merhamet Fırat Kazan Dizi

2014 Sadece Sen Ali Film

2014 Reaksiyon Oğuz Dizi

2016 Seddülbahir 32 Saat Mehmet Çavuş Dizi

2016 Kördüğüm Ali Nejat Karasu Dizi

  • İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova
  • İbrahim Çelikkol dizi
  • İbrahim Çelikkol kimdir
  • İbrahim Çelikkol kaç yaşında
  • İbrahim Çelikkol nereli
  • İbrahim Çelikkol bir zamanlar çukurovada mı
Tüm Magazin haberleri için tıklayın