Hüsnü Şenlendirici'ye konserde Hakan Altun sürprizi! Kulakların pasını sildiler

Hüsnü Şenlendirici, geçtiğimiz günlerde Asklepion Antik Tiyatro'da sahne aldı. Hüsnü Şenlendirci'ye konser esnasında Şarkılar Bizi Söyler programındaki partneri Hakan Altun, sürpriz yaptı. Hakan Altun, Şenlendirici ile düet yaptı.

Hüsnü Şenlendirici'ye konserde Hakan Altun sürprizi! Kulakların pasını sildiler

IHA

Bergama Kültür ve Sanat Festivali'nde Asklepion Antik Tiyatro'da sahne alan Bergamalı sanatçı Hüsnü Şenlendirici, 10 bin kişiye unutulmaz bir konser verdi. Konsere katılarak sürpriz yapan sanatçı Hakan Altun, Şenlendirici ile düet yaptı.

Bergama'nın yetiştirdiği ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Bergama Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde Asklepion Antik Tiyatro'da sahne aldı ve dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi.

Konsere sürpriz bir şekilde katılan sanatçı Hakan Altun, "Can kardeşim" dediği Şenlendirici ile birlikte düet yaptı. Her iki sanatçının sahnesi, antik tiyatroyu dolduran yaklaşık 10 bin kişiden büyük alkış aldı. Gecenin bir sürprizi de Hüsnü Şenlendici'nin kızı Naz'dan geldi. Baba-kız, hemşehrileri için çalıp söyledi. Konser sonunda Hüsnü Şenlendirici'ye plaket veren Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, bu unutulmaz gece için Hüsnü Şenlendirici'ye ve sürpriz katılımı için Hakan Altun'a teşekkür etti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın