Fransız askısı yaptıran Serap Paköz ilk kez görüntülendi

Seda Sayan'ın tavsiyesinin ardından doktoruna Fransız askısı yaptıran ünlü sunucu Serap Paköz, yaptırdığı işlemlerin ardından objektiflere yansıdı. Aracının içinden basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Paköz, 'Doktorumdan çıktım. Bir kaç gün sonra yeni halime kavuşacağım. Yeni halimi heyecanla bekliyorum' dedi.

Fransız askısı yaptıran Serap Paköz ilk kez görüntülendi

Seda Sayan'ın ardından Fransız askısı yaptıran Serap Paköz, sosyal medyada uzunca bir süre konuşuldu. Estetik işlemlerini Amerika'da yaptıran Paköz, o anları Instagram'dan takipçileri ile paylaşırken tavsiyede bulunan Seda Sayan'ı etiketleyerek teşekkür etmedi ihmal etmedi.

'YENİ HALİMİ HEYECANLA BEKLİYORUM'

Yaptırdığı estetik işlemlerinin ardından Nişantaşı'nda ilk kez görüntülenen Serap Paköz, aracının içinden muhabirlerle sohbet etti. Paköz, 'Doktorumdan çıktım. Bir kaç gün sonra yeni halime kavuşacağım. Yeni halimi heyecanla bekliyorum. Kendimle barışık olan bir insanım' dedi.

'BELEŞÇİ' YORUMLARINA SERT ÇIKMIŞTI

'Estetiğin bile reklamını yapıyorsunuz. Hayatınız beleş...' diyen takipçisine sert çıkan Paköz, 'Ben, 'Kızım, işçinin alnının teri kurumadan, parasını ödeyeceksin' diyen bir babanın kızıyım. Bu öğretiyle büyüdüm. Beleşçilik kitabımda yazmadı, yazmaz da. Merak edenler için faturamı da koyabilirim ama o görgüsüzlük de bana göre değil! Sevgilerimle...' sözleri ile tepki göstermişti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın