Hande Erçel'in Murat Akdoğan'la aşk yaşadığı iddia edildi

Sen Çal Kapımı dizisinde birlikte rol aldığı Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı haberleriyle gündemden düşmeyen Hande Erçel cephesinde yaşanan gelişme magazin gündemine bomba gibi düştü. Hande Erçel'in genç iş insanı Murat Akdoğan'la aşk yaşadığı iddia edilirken ikilinin sosyal medyada birbirlerini takibe alması ise dikkatlerden kaçmadı. Hande Erçel'den aşk haberlerine ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi.

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel'in partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı haberleri magazin gündeminde uzunca bir süre konuşuldu. İkili her zaman arkadaş oldukları yönünde açıklamada bulunsa da hayranları ısrarla aşk yaşadıklarını öne sürdü.

Ancak Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı. Güzel oyuncu Hande Erçel'in bir aydır genç iş insanı Murat Akdoğan ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Hande Erçel ve Murat Akdoğan'ın sosyal medyada birbirlerini takip ettiği ortaya çıktı. Hande Erçel'den konuya ilişkin açıklama gelmezken sosyal medya kullanıcıları 'İkinci Murat dönemi başladı' gibi yorumlarda bulundu.

MURAT AKDOĞAN KİMDİR?

Hande Erçel ile adı anılan Murat Akdoğan cemiyet hayatında bilinen bir isim. Muratcan Akdoğan'ın ablası Cansın Hacısoylu'da aynı zamanda Murat Dalkılıç'ın arkadaşı olduğunu biliniyor. Muratcan Akdoğan'ın yıllarca önce yarıştığı karting otomobil sporları junior kategorisinde şampiyonluğu var.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın