Hercai 20. bölüm özeti

Hercai 20. bölüm özeti
Son Güncelleme:

Ekranların sevilen dizisi Hercai her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Haberimiz içerisinden Hercai son bölüm özeti ilgili detaylara ulaşabilirsiniz

Hercai Cuma akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan, ve imkansız bir aşkın hikayesini anlatan dizi izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.  Son bölümde Bugüne kadar Miran'ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan'ın olaylar karşısında Miran'a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. 

HERCAİ 20. SON BÖLÜM ÖZETİ

Masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan'la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Reyyan avluda hareketsiz yatan babasının başında Miran'ı gördüğünde büyük bir şok geçirir. Bugüne kadar Miran'ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan'ın olaylar karşısında Miran'a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. Hazar'a karşı öfkesini her fırsatta dile getiren Miran, Hazar'ın düşmesiyle bütün şüpheleri üstüne çeker. Miran ve Reyyan'ın aşkları en büyük sınavını verirken, acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda Hazar Şadoğlu'nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir? Yoksa her geçen gün gittikçe kuvvetlenerek büyüyen bu masalsı aşkın sonsuza kadar yarım kalmasını isteyen başka birisi midir?

 

Tüm Magazin haberleri için tıklayın