Henüz sadece bir bölümü yayınlanmıştı... Kırmızı Kamyon dizisi ile ilgili flaş karar alındı!

Show Tv'nin 10. Ev imzalı filmi Kırmızı Kamyon henüz 1. bölümü yayınlanmasına rağmen uzun bir araya gitti. Başrollerinde Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır'ın yer aldığı Kırmızı Kamyon dizisi 31 Mart Çarşamba akşamı 1. bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin ertelendiği ve haziran ayında yeniden başlayacağı öğrenildi.

Show Tv ekranlarında 31 Mart Çarşamba akşamı 1. bölümü ile yayın hayatına başlayan Kırmızı Kamyon dizisi radikal bir karara imza attı. Başrollerini Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır'ın paylaştığı, yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu Kırmızı Kamyon dizisi ertelendi. Show Tv tarafından yapılan açıklamaya göre Kırmızı Kamyon dizisi haziran ayında yeniden izleyici karşısına çıkacak.

KIRMIZI KAMYON DİZİSİ İLE İLGİLİ FLAŞ KARAR!

Show Tv tarafından yapılan açıklama göre Kırmızı Kamyon dizisi ertelendi. Yapılan açıklamada: "Show TV'nin, Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturan 10. Ev imzalı "Kırmızı Kamyon" dizisi yeni bölümleriyle Haziran ayında ekranlara gelecek. Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle Türkiye'de daha önce yapılmamış bir işe imza atan Kırmızı Kamyon'un çekimleri tam gaz devam ediyor. Kahraman itfaiyecilerin hayatlarını ve zorlu mücadelelerini anlatan; aksiyon ve heyecan dolu tanıtımlarıyla büyük ses getiren Kırmızı Kamyon Haziran ayının ilk haftası ekranlara gelmeye hazırlanıyor." cümlelerine yer verildi.

  • kırmızı kamyon
  • kırmızı kamyon dizisi
  • magazin
  • magazin haberi
Tüm Magazin haberleri için tıklayın