Havva Öztel kızı Aleyna Tilki'yi gölgede bıraktı! Sesiyle kendine hayran bıraktı

Ünlü popçu Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, 'Acıların kadını' lakaplı Bergen'e Saygı albümünün ikinci serisinde yer aldı. Şarkıcılığa adım atan Havva Öztel, geçtiğimiz günlerde stüdyoda şarkı kayıtlarını tamamladı. Havva Öztel, sosyal medya hesabından stüdyoda şarkı söylediği anları paylaştı.

Havva Öztel en az kızı Aleyna Tilki kadar dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal medya hesabından dönem dönem şarkı söylediği anları paylaşan Havva Öztel, büyük beğeni toplamıştı.

Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrollerini paylaştığı Bergen filminin büyük ses getirmesinin ardından yeni çalışmalar başladı. Bergen'e Saygı albümünün ikinci seri hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Ünlü popçu Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, geçtiğimiz günlerde stüdyoda şarkı kayıtlarını tamamladı.

Pop Bizde'nin özel haberi üzerine açıklama yapan Havva Öztel, "Kızım, bir Bergen şarkısı söylememi çok istiyordu. Ben de kızımı kırmayıp albüme dahil oldum. Bu konuda çok da iddialıyım, çok da güzel yorumladım" dedi.

Havva Öztel daha sonra sosyal medya hesabından stüdyoda şarkı söylediği anları paylaştı. Öztel'in paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın