Hande Erçel'den Kerem Bürsin'le kavga iddiasına yanıt! Sen Çal Kapımı setinden kareyi sosyal medya hesabında paylaştı

Her Cumartesi Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Sen Çal Kapımı dizi setinden kavga iddiaları çıkmıştı. Dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in kavgaya tutuştuğu ve hatta ekimlerin durdurulduğu söylendi. Bu sabah Kerem Bürsin bu haberleri, attığı bir tweet ile yalanladı. Hande Erçel'den de yanıt gecikmedi.

Sadece oynadıkları rollere değil birbirilerine de yakıştırılan Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinin, Sen Çal Kapımı aslı dizi setinde kavga ettikleri iddia edildi. Hatta kavga sonucu ikilinin çekimlere ara verdiği bile söylendi. Bu haberlerle birlikte hem diziyi izleyen hem de ikilinin birlikteliğini seven sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili yorum yapamaya başladı.

Herkes haberin doğruluğunu öğrenmeye çalışırken yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'den yanıt geldi. Bürsin kavga iddialarıyla ilgili atılan tweet'e yorum yaptı. Bürsin, haberlerin doğru olmadığını söyledi. Dizinin yapımcısı MF Yapım ve Hande Erçel'in instagram sayfasından yaptıkları bir paylaşım iddiaların gerçek dışı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Mf Yapım, paylaştığı fotoğrafta; "Sette her zamanki gibi keyfimiz yerinde!" notunu paylaştı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın