Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in dizisi Sen Çal Kapımı için karar verildi! Final yapıyor

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in paylaştığı, Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisi hayranlarını üzecek bir karar geldi. Son zamanlarda reytinglerde bekleneni sağlayamayan ancak sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden olan Sen Çal Kapımı'nın fişi çekildi. Yayınlandığı her bölümle Twitter'da gündem olan Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağı iddiası öne sürüldü.

Fox TV'de yayınlanan Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi ekrana getirildiği cumartesi günleri beklenen reytingi yakalayamadı. Ekran uyumu çok sevilen Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisi diziyi kurtaramadı.

Sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi olan ve cumartesi günleri sosyal medyada gündem olmayı başaran Sen Çal Kapımı dizisi kanalın gözünde kredisini tamamen tüketti.

TV100'ün haberine göre; Reytingleri düşen ekranların tek romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'nın senaryosu değiştirilse de dizi izleyici nezdinde beklenen karşılığı görmedi. Dizinin yılsonunda final yapacağı tahmin ediliyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın