Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranları nihayet muradına erdi! Sen Çal Kapımı'da Eda ve Serkan nişanlandı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi son zamanların en çok konuşulan yapımları arasına girmeyi başardı. Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde nihayet beklenen olay gerçekleşti. 27. bölümüyle izleyici karşısına çıkma hazırlanan dizide Bürsin ve Erçel'in canlandırdığı Eda ve Serkan nişanlandı.

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranlarının istediği şey nihayet gerçek oluyor. Cumartesi akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizinin 27. bölümünde Eda ve Serkan nişanlanıyor. Son zamanların en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizisinin başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaktan geri kalmıyor.

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan’ın Eda’ya evlenme teklifi etmesi sonrası kız isteme merasimi ve kına gecesi görüntüleri ortaya çıktı. Dizinin 27. bölümünde hayranların evlenmesini istediği ikili nihayet evlilik yolu için ilk adımı atıyor. Kerem Bürsin’in kahve içerkenki görüntüleri şimdiden dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya başladı. Nişan yüzükleri de takılan çift kına gecesinde eğlenmeyi de ihmal etmiyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın