Hande Erçel ile samimi pozu aşk iddialarını güçlendirmişti! Kerem Bürsin ve Sarp Bozkurt o paylaşımı böyle ti'ye aldı

Kerem Bürsin, Hande Erçel ile olay olan samimi pozunu yeni paylaşımıyla ti'ye aldı. Magazin gündemine bomba gibi oturan ve aşk iddialarını alevlendiren poza karşılık Sen Çal Kapımı ekibinden esprili bir paylaşım geldi. Sarp Bozkurt'un Kerem Bürsin ile yanak yanağa ve sarılarak verdiği o poza 'Sadece arkadaşız' yorumunu yapması ise hayranlarını güldürdü.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştıkları Sen Çal Kapımı dizisi oyuncuları toplu fotoğraf paylaşmıştı. Dizi aşıkları Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in poz sırasında yan yana bulunması ve samimi halleri dikkat çekmiş ve ünlü oyuncuların gerçek hayatta da aşk yaşadığı haberlerini alevlendirmişti.

Ünlü oyuncular Hande Erçel, Kerem Bürsin ve Sarp Bozkurt'tan magazin gündemine bomba gibi oturan o haberleri ti'ye alan fotoğraflı bir yanıt geldi.

Kerem Bürsin ve Sarp Bozkurt, magazin kulislerinde aşk dedikodularını alevlendiren o paylaşımı ti'ye alan paylaşımlarda bulundu. Hayranlarını çok güldüren paylaşımda Kerem Bürsin'le Hande Erçel'in samimi pozuna gönderme yapan ikili sosyal medyaya damga vurdu.

Kerem Bürsin samimi görüntüleri ile ilgili çıkan haberleri yeni fotoğraflarıyla ti'ye aldı. Yakışıklı oyuncu, bu kez Sarp Bozkurt ile yanak yanağa verdikleri pozuyla hayranlarını güldürdü.

Sarp Bozkurt ise Kerem Bürsin ile verdikleri bu poza esprili bir tweet ile karşılık vermeyi ihmal etmedi:

Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ben evliyim. Lütfen aşk dedikodusu yaymadan önce bunu düşünüp sonra konuşun. Kerem'le sadece arkadaşız. Hassasiyetiniz için teşekkürler.

Hande ve Kerem'in samimi pozuna gönderme yapan bu yeni fotoğraf,  haberler karşısında sessizliğini koruyan başrol oyuncuları tarafından haklarında çıkan haberlere kapak niteliğinde değerlendirildi ve hayranlarını güldürmeyi başardı. 

Sen Çal Kapımı'nın set pozunda dikkat çeken detay

Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel'in araba pozlarına beğeni yağdı

Tüm Magazin haberleri için tıklayın