Hande Erçel çekti Kerem Bürsin paylaştı! O pozlar sonrası olanlar oldu

Sen Çal Kapımı yıldızları magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor. Hande Erçel'in objektifinden çıkan Kerem Bürsin pozları sonrası olanlar oldu. Sosyal medyayı sallayan ünlü oyuncunun yeni paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.

Hande Erçel-Kerem Bürsin ikilisinden yeni haberler var. FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı'da Eda karakterini canlandıran Hande Erçel ile Serkan'a hayat veren Kerem Bürsin dizi aşkları ile seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Hayranları tarafından çok yakıştırılan başrol oyuncuları, gerçek hayatta da aşk haberleri ile gündemden düşmüyor. Çok iyi anlaşan ve arkadaş oldukları bilinen ikilinin samimi halleri aşk dedikodularını alevlendiriyor.

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizideki partneri Hande Erçel'in objektifinden çıkan ve Bürsin tarafından paylaşılan oyuncunun yeni pozları sosyal medyaya damga vurdu. İşte çok konuşulan o fotoğraflar...

33 yaşındaki yakışıklı oyuncunun dış mekanda verdiği ve tüm karizmasını gözler önüne serdiği pozlarına hayranları kayıtsız kalmadı. Kısa sürede 1 milyonun üzerinde beğeni alan fotoğraflara takipçileri övgüler yağdırmayı ihmal etmedi. 

Yasak Elma'da Nesrin Cavadzade ile Fatih Aksoy arasında kriz mi var? Beklenen yanıt geldi

Hadise O Ses Türkiye Rap için imaj değiştirdi! İddialı deri kıyafeti ile sosyal medyaya damga vurdu

Demet Özdemir karın tadını böyle çıkardı! Engin Öztürk'ün çektiği o pozlar sosyal medyayı salladı

Eda Ece'nin Boşvermişim Dünyaya paylaşımına Ajda Pekkan bakın nasıl karşılık verdi

Tüm Magazin haberleri için tıklayın