Haluk Levent, yurt dışına yerleşecek iddialarına yanıt verdi

Ünlü sanatçı Haluk Levent sosyal medya hesabı üzerinden yurt dışına çıkacağı ve AHBAP'ı bırakacağı yönündeki tweetiyle gündem olmuştu. Levent, canlı yayında konuya açıklama getirdi.

Haluk Levent, yurt dışına yerleşecek iddialarına yanıt verdi

Haluk Levent, Bloomberg HT'de yayınlanan Bire Bir programına konuk oldu. Levent burada, geçtiğimiz aylarda yaptığı ve ülkeyi terk ediyormuş gibi algılanan tweeti hakkında açıklama yaptı. Levent, şunları söyledi:

Tweette hata yaptığımı düşünüyorum. Algı olarak böyle anlaşılıyor. Ben de bir insanım, eksik yazabilirim. Yıllar önce söylemiştim, o dönemdeki tweetlerde var... Londra'da müzisyen arkadaşım var; Nicky Brown. Madonna'nın, Tom Jones'un sahne direktörlüğünü yapmış, kilise korosuyla işler yapan bir müzisyen. Ben de Orta Doğu'daki çocuklar için, savaştan bir şekilde yara almış, hayatları darmadağın olmuş çocuklar için şarkı yazmıştım, Arapça bir şarkı. Bu şarkının gerçek bir hikâyesi var, Suriye'de bir aile paramparça oluyor.

Bunu bütün dünyaya kilise korosu ve Hollanda'da rap söyleyen bir arkadaşımla beraber yapacaktık. Bir türlü olmadı. 'Şimdi ben AHBAP'tayım gelemem' dedim. Arkadaşım 'Gelecek yıl kış gibi nasıl olur?' dedi, 'Harika olur' cevabını verdim. Kötü bir niyet olsa, 'AHBAP'tan ayrılıyorum' desem skandal olurdu

  • haluk levent
  • haluk levent twitter
  • haluk levent ahbap
  • nicky brown haluk levent
  • bloomberg ht bire bir
  • magazin
Tüm Magazin haberleri için tıklayın