Hakan Tangöze ve Kıvılcım Ural kavgasıyla ilgili Seçkin Piriler'den açıklama geldi

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Hakan Tangöze'nin Kıvılcım Ural ile kavga ettiği yönünde çıkan haberlerin ardından Seçkin Piriler, sosyal medya hesabından sert bir açıklama paylaştı. Piriler, paylaşımında 'Çocuklarım, kırmızı çizgim. Maruz kaldıkları şiddeti, 2 kadın kavgası ve kıskançlığa çevirmeye çalışmak bu olayı örtbas edemez. Çocuklarım ve benden özür dileneceği yerde aksine hakaret ve iftiraya maruz bırakılmamız bir şiddettir.' ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Kaan Tangöze'nin Seçkin Piriler ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Hakan Tangöze ile Kıvılcım Ural'ın plajda tartışma yaşadığı haberleri gündeme geldi.

Seçkin Piriler oğulları Hakan ve Volkan ile Bodrum'da objektiflere takıldı. Oğlu Hakan'ın Kıvılcım Ural ile kavga ettiği sorularını duyan Seçkin Piriler konuyu kapattı. Hakan, röportaja dahil olarak 'Evet, kavga doğrudur' açıklamasında bulundu.

Kıvılcım Ural'ın avukatı aracılığı ile olayları yalanması üzerine Seçkin Piriler de sessizliğini bozdu. Piriler, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

'Çocuklarım, kırmızı çizgim. Maruz kaldıkları şiddeti, 2 kadın kavgası ve kıskançlığa çevirmeye çalışmak bu olayı örtbas edemez. Çocuklarım ve benden özür dileneceği yerde aksine hakaret ve iftiraya maruz bırakılmamız bir şiddettir. Çocuklarımın bu şekilde gündeme gelmesini asla istemem. Onları kimsenin üzmesine ve hırpalamasına hele hele yalancılıkla suçlamasına asla müsaade etmem. Olay, bir sürü insanın içinde gerçekleşmiştir. Elbet birlikte bunu da atlatırız.'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın