Hakan Altun'dan sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama: Uzun süre dinlenmem gerekecek

Şarkılar Bizi Söyler programının çekimlerinden önce fenalaşan Hakan Altun apar topar hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Hakan Altun taburcu edilirken sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Altun, 'Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi' ifadelerini kullandı.

Hakan Altun'dan sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama: Uzun süre dinlenmem gerekecek

Geçtiğimiz hafta Şarkılar Bizi Söyler programının çekimlerinden önce kendisini kötü hissettiğini söyleyen Hakan Altun, arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Hakan Altun beyin kanaması şüphesi ile tedbir amaçlı yoğun bakıma kaldırıldı.

Durumunun iyi gitmesinin ardından taburcu edilen Hakan Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu. Altun, şu ifadeleri kullandı:

'Herkese merhabalar... 21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip, arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım.

Tüm hastane çalışanları ve personeline ilgileri, güler yüzleri ve enerjilerine sonsuz teşekkürler ederim. Allah sağlık çalışanlarını hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin inşallah. Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi.'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın