Hakan Altun kaç yaşında, sağlık durumu nasıl? Hakan Altun kimdir, beyin ameliyatı neden olmuştu?

Hakan Altun'un bugün hastaneye kaldırılması üzerine, sevenleri tarafından sağlık durumu merak ediliyor. Söz konusu yıllar önce beyninde tümür olduğu öğrenilen sanatçı Hakan Altun ameliyat olmuştu. Bugün ise Hakan Altun, sırtındaki ağrı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İşte sağlık durumu ve hayatı ile ilgili merak edilenler...

Hakan Altun kaç yaşında, sağlık durumu nasıl" Hakan Altun kimdir, beyin ameliyatı neden olmuştu"

Hakan Altun bugün hastaneye kaldırılmasıyla birlikte gündeme geldi. 4 yıl önce beyin ameliyatı olan ünlü şarkıcı Hakan Altun'un sağlık durumu merak konusu oldu. Peki Hakan Altun kimdir, kaç yaşında, sağlık durumu nasıl, beyin ameliyatı neden olmuştu,

Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile birlikte Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programını sunan şarkıcı Hakan Altun hastaneye kaldırıldı. Çekimler öncesi hastaneye kaldırılan Hakan Altun hayranlarını korkuttu.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun'dan hayranlarını üzen haber geldi. Kanal D ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programını Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can ile birlikte sunan Hakan Altuna çekim öncesi ekip tarafından hastaneye götürüldü.

5 GÜN YOĞUN BAKIMDA TUTULACAK

Hakan Altun, televizyon programının çekimleri öncesi rahatsızlanarak, ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü. Bilinci açık olan Hakan Altun'un tedbir amaçlı 5 gün yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi. Altun'un 2007'de beyin ameliyatını gerçekleştiren doktorunun kontrolünde olduğu ifade edildi.

HAKAN ALTUN KİMDİR?

Hakan Altun, 13 Ağustos 1972 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk okulu bitirdikten sonra 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuvarına girdi.

1998 Aralık ayında "Hakan" adlı ilk albümünü çıkaran Altun, ilk albümünün çıkış parçası olan "Hani Bekleyecektin" ile üne kavuşmuştur. Daha sonra 'Aykut Hakan Ayşe' adında bir grup oluşturdular. 2000 Eylül ayında "Ağlamak Yok Yüreğim" adlı ikinci albümünü çıkaran Altun'un, ikinci albümünün çıkış parçası "Ağlamak Yok Yüreğim"dir. Bu albümde yer alan "Her Sevda Bir Ölümmüş" adlı şarkısına Şebnem Schaefer ile çektiği video klibi ile ses getirmiştir. Altun, zamanla sahnelerin aranılan isimlerinden biri oldu.

  • hakan altun
  • hakan altun sağlık durumu
  • hakan altun kimdir
Tüm Magazin haberleri için tıklayın