Hailey Baldwin'den çok konuşulacak Justin Bieber itirafı

Justin Bieber ile mutlu bir evliliği olan Hailey Bieber, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Evliliği hakkında itiraflarda bulunan Hailey, 'Gerçekten iyi olup olmayacağını bilmiyorum' dediğim günler oldu' dedi.

Hailey Baldwin'den çok konuşulacak Justin Bieber itirafı

Selena Gomez ile ayrılmasından sonra 2018 yılında evlenen Hailey Baldwin-Justin Bieber çiftinden ünlü şarkıcı, evlenmesinin ardından bir dönem ruhsal sorunlar yaşadı.

Eşinin yaşadığı zor dönemden bahseden Baldwin, şunları söyledi: "Annemi birkaç kez aradığımı hatırlıyorum; belirli bir zaman Brooklyn'deydik ve onu aradım, ağladım ve 'Bunu yapamam. Sonsuza kadar böyle olacaksa, bunu yapabilmemin hiçbir yolu yok' dedim. Telefonda çok sakin olduğunu hatırlıyorum ve 'Geçecek. Sen iyi olacaksın, o sağlıklı olacak ve biz senin için buradayız' dedi"

Baldwin yaşadıkları zorlukları anlatırken açıklamasına şöyle devam etti: "Gerçekten zordu. 'Gerçekten iyi olup olmayacağını bilmiyorum' dediğim günler oldu. İçimde gerçekten derinlerde bir şey 'Bunu atlatacak' diyordu. Uzun sürecekti. O sırada Justin, depresyon mücadelelerinin ortasındaydı."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın