Güneşin Kızları'nın Nazlı'sı Burcu Özberk ve Savaş'ı Berk Atan yıllar sonra bir araya geldi

Güneşin Kızları dizisinde Nazlı ve Savaş karakterlerine hayat veren Burcu Özberk ile Berk Atan 5 yıl sonra bir araya geldi. Unutulmaz ikili bu buluşmayı Instagram hesaplarından takipçileri ile paylaştı. Ünlü oyuncuların birlikte yer aldıkları videoları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Güneşin Kızları'nın Nazlı'sı Burcu Özberk ve Savaş'ı Berk Atan yıllar sonra bir araya geldi

Kanal D'nin bir döneme damgasını vuran dizisi Güneşin Kızları'nın unutulmaz ikilisi Burcu Özberk ile Berk Atan yıllar sonra bir araya geldi. Nazlı ve Savaş rolleri ile dizide genç aşıkları canlandıran oyuncuların sosyal medya hesaplarından paylaştıkları videoları büyük ilgi gördü.

Güneşin Kızları dizisi Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı ve Sarper Arda gibi başarılı oyuncuların yer aldığı sağlam kadrosu ile televizyon ekranlarında bir döneme damga vurmuştu.

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken gençlik dizisinde Nazlı karakterini canlandıran Burcu Özberk ve Savaş karakterini canlandıran Berk Atan yıllar sonra bir araya geldi. Ünlü ikili sosyal medya hesapları Instagram'dan bu buluşmanın görüntülerini takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Eski dizi partnerlerinin bu videoları hayranları tarafından çok beğenildi, ünlü ikilinin sempatik hallerini ile yer aldıkları paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Hadise yeni paylaşımlarıyla göz doldurdu! Tarzını yine konuşturdu

Alişan'ın eşi Buse Varol oğlu Burak'tan sonra kızı Eliz'in de adını dövme yaptırdı

Doğduğun Ev Kaderindir'in yıldızı Demet Özdemir yazı getirdi! Jean tarzı çok beğenildi

Tüm Magazin haberleri için tıklayın