Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva kimdir? Günay Musayeva kaç yaşında?

 Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva kimdir?  Günay Musayeva kaç yaşında?

Magazin Haberleri

Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı olan Müge ve Gülşen'le 2.sayfa'ya konuk olan Günay Musayeva'nın hayatı merake diliyor. Günay Musayeva'nın programa katılmasının hemen ardından magazin severler 'Günay Musayeva kimdir? Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva kaç yaşında?' sorularının yanıtları araştırmaya başladılar. Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva , 7 şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da doğmuştur. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünü birincilikle bitirip master yaptı. Günay Musayeva hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

'Günay Musayeva kimdir? Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva kaç yaşında?' sorularının yanıtları araştırılıyor. Kanal D'nin sevilen gündüz kuşağı programı olan Müge ve Gülşen'le 2.sayfa'ya konuk olan Günay Musayeva gündem konusu oldu.  Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva 7 şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da doğmuştur. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünü birincilikle bitirip master yaptı. İşte Günay Musayeva hakkında tüm merak edilenler.. 

GÜNAY MUSAYEVA KİMDİR? 
Günay Musayeva, 7 şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da doğmuştur. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünü birincilikle bitirip master yaptı.

2010 Best Model Azerbaycan birincisi ve Bulgaristan’da 2010 yılında düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci oldu. Bir sinema filminde ve birçok reklam filminde oynadı. Ezel dizisinde oynadı.

29 ağustos 2011 tarihinde oyuncu Tolga Karel ile yıldırım nikahı ile İzmit’te evlendi. Cihangir Can 18 nisan 2012 doğumlu bir oğlu vardır. 2015 yılında boşandılar.

Günay Musayeva, 19 Nisan 2013 tarihinde “Tiyatro Yok ki” tiyatro gurubunun Aşk-ı Mecnun isimli tiyatro oyununda erkek tiplemesiyle rol aldı.

2013'te Show TV’de yayınlanan “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları arasında oldu.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kod Adı K.O.Z.Kod Adı K.O.Z. (Mit Ajanı Zeynep) (Sinema Filmi)
2014 – Beyaz Karanfil (TV Dizisi)

Tüm Magazin haberleri için tıklayın