Gonca Vuslateri ile ayrılan Hakan Altun kendini eve kapattı

İlişkiye başlamaları kadar bitirmeleri de olay olan Hakan Altun ve Gonca Vuslateri magazin basınında ilk sırada yer almaya devam ediyor. Hakan Altun'un Gonca Vuslateri ile ayrılmasının ardından kendini eve kapattığı ve aşk acısını notalara döktüğü öğrenildi.

Gonca Vuslateri ile ayrılan Hakan Altun kendini eve kapattı

Unutulmaz şarkıların altına imzasını atan Hakan Altun ve Gonca Vuslateri çifti yeni bir aşka yelken açmış ve magazin gündemini sallamıştı. Hakan Altun, aşkını 'Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken' paylaşımı ile duyurmuştu.

Ancak çiftin ilişkisinin üzerinde kara bulutlar dolanmaya başladı. 30 Aralık'ta nikah masasına oturması beklenen ünlü çift 4 Ocak'ta ayrılık kararı aldı.

Sosyal medyada sadece Gonca Vuslateri'yi takip eden Hakan Altun takip çıkıp fotoğrafları kaldırmıştı. Ailesinden onay alamadığı için ilişkisinin bittiği iddia edilen Hakan Altun kendini Bodrum'daki evine kapattı.

Hakan Altun, yakın dostlarından bir kaçı dışında kimsenin telefonunu açmıyor, dışarıya adım atmıyor. Söylenenlere göre; aşk acısını notalara döküyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın