Göbek atıp 'Çingene stilimi seviyorum' diyen Aleyna Tilki tepkilere dayanamadı... Jet hızında açıklama geldi

Genç popçu Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Roman havası oynadığı videoyu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Aleyna Tilki, 'Kuliste evcilik oynuyoruz. Ben mahalle arası kuaför salonu sahibi oldum. Çingene stilimi seviyorum' notunu düşüğü paylaşımın ardından gelen tepkilere yanıt verdi.

Attığı her adım söylediği her söz olay yaratan Aleyna Tilki, Instagram hesabından Roman havası ile göbek attığı anları geçtiğimiz günlerde paylaştı. Tilki, paylaşımını "Kuliste evcilik oynuyoruz. Ben mahalle arası kuaför salonu sahibi oldum. Çingene stilimi seviyorum" notuyla yayınladı.

Genç popçu gelen eleştirilerin ardından yeni bir açıklamada bulundu. Aleyna Tilki, şunları söyledi:

"Tüm Romanlara, Çingenelere, onların özgürlüğüne ve yaşamı benimseyişlerine sonsuz saygılarımla. Amacım kalp kırmak değildi. Sizi o kadar önemsiyorum ki, cevap verme gereği duydum. Çingeneleri çok severim, çünkü benim de özgür ruhuma hitap ederler. Niyetim asla onları aşağılamak değildi. Sadece Çingene kelimesi bana salaş bir tarz olduğunu çağrıştırdığı için kullandım. Ama ben her zaman salaşlığı severim, yargı olarak söylemedim. Tüm Romanlara sonsuz saygı, sevgi ve içtenliğimi gönderiyorum. Sizi çok seviyorum. Gelin dans edelim. Mahallenize gelmek istiyorum"

Tüm Magazin haberleri için tıklayın