Gizem Karaca'nın 'sıcak' paylaşımı olay oldu: Her şeye yorumunuz var

Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Gizem Karaca, Instagram'dan 'sıcak' notuyla paylaştığı fotoğraf takipçilerinden eleştiri aldı. 'Orası mı sıcak? Sen bir de Adana'yı gör' yorumunu yazan takipçisine sitem eden Karaca, 'Neden herkesin söyleyecek bir şeyi var?' dedi.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alan güzel oyuncu Gizem Karaca, son paylaşımı ile dikkat çekti. 'Sıcak' notuyla paylaşım yapan Karca ve takipçileri arasında polemik yaşandı.

Instagram hesabının hikaye bölümünden 'Sıcak.com' şeklinde paylaşım yapan Karaca'nın fotoğrafı yorum yağmuruna tutuldu.

'NEDEN HER ŞEYE YORUMUNUZ VAR?'

'Orası mı sıcak? Sen bir de Adana'yı gör' yorumuna sitemle yanıt veren Karaca, başka takipçilerinden gelen mesajları da yayınladı. Karaca, 'Neden herkesin söyleyeceği bir şey var? Ben size diyor muyum?' sözleri ile sitem etti.

Açıklamalarına devam eden Karaca, 'Bazen bahçecilikle uğraşıyorum diye sizlere gösteriyorum. Domatesi ve salatalığı gösteriyorum. Öyle mesajlar geliyor ki yok biberin yaprağı kıvrılmış fazla şey yapmışım, domatesi yanlış asmışım, yok yanlış şeyler yapıyormuşum. Fasulye yemeği yapıyorum paylaşıyorum ona bile ya. Neden bu kadar negatifiz? Neden herkesin söyleyeceği bir şey var? Ben size diyor muyum ya?' ifadelerini kullandı.

'Artık yürürken hikaye attığımda yanlış adım atıyorsun demenizden korkuyorum' diyen Karaca'yı takipçileri tiye aldı. Karaca, bu yorumları 'Bazı takipçilerimin mizah anlayışına bayılıyorum. Allahtan siz varsınız' notuyla paylaştı.s

Tüm Magazin haberleri için tıklayın