Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir, kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta 3. sezonu başladı. 531. bölüm ile yeni sezona merhaba diyen sevilen gündüz kuşağı programının sunucusu da değişti. Fatih Ürek'in sunduğu yarışma programını yeni sezonda Onur Büyüktopçu sunacak. İzleyiciler, Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok? Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir? sorularının yanıtını araştırıyorlar.

Kanal D'nin gündüz kuşağında en çok izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın yeni sezonu başladı. Fatih Ürek'in sunduğu yarışma programını yeni sezonda Onur Büyüktopçu sunacak. Programın izleyicileri Fatih Ürek'in neden gittiğini araştırıyor. Peki, Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok? Gelinim Mutfakta sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir?

GELİNİM MUTFAKTA FATİH ÜREK NEDEN YOK?

Gelinim Mutfakta yarışma programının sunucusu olan Fatih Ürek Kanal D ile bir anlaşmazlık yaşadığı için programın sunuculuğundan ayrılma kararı aldı.

GELİNİM MUTFAKTA ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

Türk oyuncu, cast direktörü ve menajer Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982 tarihinde dünyaya geldi. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir'de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere'ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-2017 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koray karakteriyle asıl çıkışını sağladı. 2017-2019 yılları arasında TV8'de yayımlanan Yemekteyiz yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. 2019 yılında Show TV'de yayımlanan Damat Bayıldı adlı yarışmayı sundu. 24 Mayıs 2020 tarihinden itibaren Kanal D'de yayımlanan Çarkıfelek adlı yarışmayı sundu. Dizi kariyeri ardından sunuculuk yaptığı programlara ön plana çıkan Onur Büyüktopçu, Gelinim Mutfakta'nın 3. sezon sunucusu oldu. 

Gelinim Mutfakta saat kaçta başlıyor? Gelinim Mutfakta yeni sezon başladı mı?

Tüm Magazin haberleri için tıklayın