Gamze Erçel'den Hande Erçel itirafı: Tamam kabul ediyorum aynılar

Sen Çal Kapımı'nın güzel oyuncusu Hande Erçel hakkında ablası Gamze Erçel'den beklenen itiraf geldi. Abla Erçel'in Mavi'nin kendisine benzediğini her fırsatta dile getiren Hande Erçel'i sevindiren paylaşımı dikkat çekti. Gamze Erçel'in 'Tamam kabul ediyorum, aynılar' notuyla paylaştığı fotoğraf sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Gamze Erçel'den Hande Erçel itirafı: Tamam kabul ediyorum aynılar

Fox TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'da Kerem Bürsin ile başrolleri paylaşan Hande Erçel'i çok mutlu edecek bir itiraf ablası Gamze Erçel'den geldi. Güzel oyuncu ve kızı Mavi'nin birbirine benzediğini kabul eden Gamze Erçel'in paylaşımı hem Hande Erçel'i sevindirdi hem de sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Hande Erçel gerek kariyeriyle olsun gerekse de özel hayatıyla olsun son dönemde magazin gündeminde adı sıkça anılan ünlülerden biri. Murat Dalkılıç ile uzun soluklu ilişkisini noktaladıktan sonra ünlü güzelin adı Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile anılmıştı. Aşk dedikoduları ile magazin gündeminden düşmüyen Hande Erçel'in son olarak iş insanı Murat Akdoğan ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Akabinde ayrılık haberleri ile gündeme gelen Hande Erçel'den konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti.

İş hayatından arta kalan zamanlarda yeğeni Mavi ile vakit geçiren Hande Erçel, bu ilgi ve sevgisini sosyal medya paylaşımlarında da sevenlerine sunuyor. Yeğeni Mavi'nin sık sık kendisine benzediğini dile getiren Hande Erçel'i mutlu edecek itiraf nihayet ablası Gamze Erçel'den geldi.

Hande Erçel'in fenomen olan ablası Gamze Erçel, kızı ve kardeşinin yer aldığı bir paylaşımda bulundu. Instagram story'sinden paylaştığı fotoğrafa "Tamam kabul ediyorum, aynılar" notunu düşen ünlü isim, kardeşi Hande Erçel'in ve kızı Mavi'nin benzediğini sosyal medyadan ilan ederek kabul etmiş oldu.

Öte yandan Hande Erçel, ablası Gamze Erçel ile birlikte yer aldıkları yeni pozunu Instagram story'sinde paylaştı.

Merve Boluğur'un paylaşımında dikkat çeken sansür detayı! Eski sevgiliyi böyle sildi

Tüm Magazin haberleri için tıklayın