Fragmanda yer almamıştı... Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya'dan veda paylaşımı

TV8'in fenomen yapımlarından olan Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Delikanlı Sadi karakteri ile gönüllere taht kuran Erkan Petekkaya'nın fragmanda yer almaması dikkat çekerken sosyal medya hesabından veda paylaşımında bulundu. Set ekibiyle çekildiği kareyi yayınlayan Petekkaya, 'Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam' ifadelerini kullandı.

Fragmanda yer almamıştı... Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya'dan veda paylaşımı

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından ekrana uyarlanan TV8'in izlenme rekorları kıran Kırmızı Oda dizisine Delikanlı Sadi karakteri ile dahil olan Erkan Petekkaya, oyunculuk performansı ile beğeni topluyordu. Delikanlı Sadi karakterinin izleyenler tarafından çok sevilmesinin ardından rolü uzatılan ünlü oyuncu kadroya veda etti.

ERKAN PETEKKAYA'DAN KIRMIZI ODA'YA VEDA

Sosyal medya hesabından set ekibiyle çekildiği kareyi paylaşıp veda eden Erkan Petekkeya, şu ifadeleri kullandı: 'Çok teşekkür ederim hepinize. Sağ ve var olun. Sağ olun Kırmızı Oda ve fotoğrafta olmayan, aklımızda olan tüm emek verenlere teşekkürler. Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam. O olmak istediğimiz adam gibi adam. Birlikte yaptık, hep birlikte'

NE OLMUŞTU?

Erkan Petekkaya, geçtiğimiz hafta TV8'de yayınlanan müzik ödül töreninde Kerimcan Durmaz'a ödül verilmesinin ardından sosyal hesabından Acun Ilıcalı'yı hedef alarak 'Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh' demişti.

ACUN ILICALI İSİM KULLANMADAN CEVAP VERMİŞTİ

Acun Ilıcalı da yaşananların ardından Survivor 2021'in ada konseyinde Erkan Petekkaya'nın adını kullanmadan 'İki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti' demişti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın