Feyyaz Şerifoğlu 'hayatımın en kıymetli gecesi' diyerek Ajda Pekkan'la pozunu paylaştı

Kanal D'de ekrana getirilen Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'le başrolleri paylaşan yakışıklı oyuncu Feyyaz Şerifoğlu bir dönem vokalistliğini yaptığı Ajda Pekkan ile bir araya geldi. 'Hayatımın en kıymetli gecesi' diyerek Pekkan'la paylaşım yapan ünlü oyuncunun fotoğrafı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Feyyaz Şerifoğlu 'hayatımın en kıymetli gecesi' diyerek Ajda Pekkan'la pozunu paylaştı

Şarkıcı kimliği ile bilinen Feyyaz Şerifoğlu, Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Can karakterinin ardından büyük beğeni topladı ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başladı. Şimdilerde Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu, bir dönem çalıştığı Ajda Pekkan ile buluştu.

'HAYATIMIN EN KIYMETLİ GECESİNİ YAŞIYORUM'

Camdaki Kız dizisinin 20 Mayıs perşembe akşamı ekrana getirilen yeni bölümünü Ajda Pekkan'la birlikte izleyen Feyyaz Şerifoğlu, o anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Yakışıklı oyuncu, Ajda Pekkan ile verdiği poza 'Ve hayatımın en kıymetli gecesini yaşıyorum. Canım süper starım Ajda Pekkan ile beraber Camdaki Kız izlemek paha biçilemez. İyi ki varsınız' notunu düştü.

AJDA PEKKAN DA KENDİ SAYFASINDA PAYLAŞTI

Süper star Ajda Pekkan da Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaşımını kendi Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın