Fatih Terim, 40. evlilik yıl dönümünü nostaljik fotoğrafla kutladı: 40 yıl önce, 40 yıl sonra...

Usta teknik direktör Fatih Terim sosyal medya hesabından eşi Fulya Terim ile evliliklerinin 40. yılını kutladı. Eşi Fulya Terim ile çekildiği nostaljik bir fotoğrafı paylaşan Fatih Terim, düştüğü duygusal notla dikkat çekti.

Fatih Terim, 40. evlilik yıl dönümünü nostaljik fotoğrafla kutladı: 40 yıl önce, 40 yıl sonra...

Ünlü teknik direktör Fatih Terim 1982 yılında nikah masasına oturduğu eşi Fulya Terim ile mutlu evliliklerini sürdürüyor. Aile yaşantısını magazin basınından uzakta yaşamayı tercih eden Fatih Terim, sosyal medya hesabından eşi Fulya Terim'le evliliklerinin 40. yılını yayınladığı gönderi ile kutladı.

Düğün fotoğraflarını ve yeni pozlarını yayınlayan Terim, şu ifadeleri kullandı: "40 yıl önce, 40 yıl sonra... Bazen şekerli bazen sade; yeri geldi sıcak yeri geldi soğumuş; zaman zaman uzakta, çoğu zaman yanı başında ama her zaman hayırlı ve hatırlı kahvemizi 40 yıldır paylaşıyoruz.

Beni 40 yılda daha iyi bir insan, baba, dede ve en önemlisi seven ve bağlı bir erkek yaptığın, içtiğimiz her kahveyi daha anlamlı kıldığın için teşekkür ederim. Bir 40 yılımız daha olsa veya yine hayata gelsem acısıyla, tatlısıyla yine kahvemi seninle paylaşmak isterim. 40. evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun..."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın