Aleyna Tilki 'Sır' şarkısının tanıtımı için robotla evlendi

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak 'Ayın 28'inde evleniyorum' açıklamasını yapan Aleyna Tilki, gündeme gelirken gerçek ortaya çıktı. 'Sır' adlı şarkısını 30 Ağustos'ta çıkarak olan Aleyna Tilki, klibinin ilk gösterimini Instagram canlı yayınından paylaşırken robotla evlendi. Nikah şahidi olarak Ersay Üner ve Cemal Can Canseven yerini aldı.

Attığı her adım söylediği her söz olay yaratan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine gündem oldu.

'Sır' şarkısını çıkarmak için geri sayıma başlayan Aleyna Tilki'nin 'Ayın 28'inde evleniyorum' paylaşımı dikkat çekti. Tilki, nikah memurunun köpek, şahidin ise kedi olduğu ilginç bir davetiye yayınlamıştı.

Tilki, son paylaşımıyla önceki gün yaptığı "Evleniyorum" çıkışının nedenini açık etti. Tilki'nin ayın 30'unda yayınlayacağı Sır şarkısı için böyle bir yola başvurduğu ortaya çıktı.

Klipten yayınlanan ilk gösterimde bir robotla evlendiği görülüyor.

Aleyna Tilki'nin önceki gün Instagram hesabından yaptığı canlı yayında nikah şahidi olarak Ersay Üner ve Cemal Can Canseven yerini aldı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın