Gönül Yazar'ın hastaneden fotoğrafı geldi

Ünlü isim Gönül Yazar, geçtiğimiz gün evinde geçirdiği kaza sonucu kaburgaları kırılmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Zor günler geçiren Gönül Yazar'ın durumunun iyiye gittiği öğrenilirken hastaneden ilk fotoğrafı geldi.

Türk sanat müziğinin ve Türk sinemasının usta ismi Gönül Yazar, evinde kaza geçirmesinin ardından apar topar hastaneye kaldırılırken kaburgalarının kırıldığı öğrenildi.

Gönül Yazar, hastanede tedavi altına alınırken sevenlerini de korkuttu. Ses sanatçısı Onur Akay, Yazar'ın hastaneden fotoğrafını yayınladı. Usta sanatçının son durumunun iyi olduğu tedavi sürecinin devam ettiği öğrenildi.

Kaza geçirmesinin ardından Gönül Yazar'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

'Sevgili dostlarımız; Gönül hanım ölümcül bir ev kazası geçirdi. Ve kaburgaları kırıldığından dolayı hastanedeydik. İyileşmeye çalıştığı bu süreçte birisi "Herkese yazıyorsun, bana neden cevap vermiyorsun" diyerek sitemde bulundu. Ben yakınıyım ve şu anda yanındayım. Onun bu mesajlara cevap verecek hali olmadığı için yazılarınızı ben cevaplıyorum. Bayram mesajını bile şahıslara değil, herkesi kapsayacak şekilde yazdık. Gönül hanım sitem sevmez, kendi de sitem yapmaz. Onun isteği üzerine bu yazıyı paylaşıyorum.'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın