Eski Survivor yarışmacısı Duygu Bal, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

Eski Survivor yarışmacılarından olan Duygu Bal, köpeğini gezdirdiği esnada başıboş gezen 5 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Açıklamalarda bulunan Bal, 'Yavrumu kucağıma almasaydım diri diri yiyeceklerdi. Gerekirse Sarıyer Belediyesi'nin önünde yatarım. Korkudan sokağa çıkamıyorum' sözleri ile isyan etti.

Eski Survivor yarışmacısı Duygu Bal, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

Eski Survivor yarışmacısı ve voleybolcu olan Duygu Bal, Sarıyer'de köpeği ile yürüyüşe çıktığı esnada 5 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Olayda yara alan Bal, yaşadıklarını anlattı.

Takvim'e konuşan Duygu Bal, "Korkunç bir facia yaşadım. Hem de sokağımda beslediğim köpeklerin saldırısına uğradım. 5 köpek sinsice bize saldırdı. Minik köpeğimi tasmasından çekerek kucağıma alınca korkuyla benim burnumu ısırdı. Onu kucağıma almasam diri diri yiyeceklerdi. O sırada köpeklerden bir tanesi elimi ısırdı. Koştuk bir apartmanın kapısı açıktı. Kendimi içeri attım. Burnum kanıyordu. Oradakiler yardım etti. Şu an kuduz aşısı oluyorum. Köpeğimin yaralarını tedavi ediyoruz. Psikolojisi çok kötü.

Gerekirse Sarıyer Belediyesi'nin önünde yatarım. Korkudan sokağa çıkamıyorum. Belediye bu kadar sorumsuz olamaz. Aynı yerde başka küçük bir köpeği öldürmüşler. Ben uzun boylu ve sporcu olmanın ne işe yaradığını o an gördüm. Kısa boylu ya da biraz güçsüz biri olsam asla kurtaramazdım kendimi." dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın