Eser Yenenler'den photoshoplu kaslı fotoğrafını paylaşan eşi Berfu Yenenler'e sitem: İnsanların ağzına sakız oldum

İkinci evlilik yıl dönümlerini kutlamak için romantik bir yemeğe çıkan Eser ve Berfu Yenenler çifti çıkışta basın mensupları ile sohbet etti. Eşi Berfu Yenenler'in photoshoplu kaslı fotoğrafını paylaşması hatırlatılan Eser Yenenler, 'Aşkım beni insanların ağzına sakız ettin. Bu hafta 'Çok Güzel Hareketler'de fotoğrafı kullanmışlar. İnsanı hiç beklemediği yerden vurdular' sözleri ile güldürdü.

Eser Yenenler'den photoshoplu kaslı fotoğrafını paylaşan eşi Berfu Yenenler'e sitem: İnsanların ağzına sakız oldum

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti, yaz aylarını Alaçatı'da geçirmek için 350 bin TL'ye ev kiralaması ile gündeme gelirken tatile çıkmadan önce ikinci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Restorandan çıkarken gazeteciler ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen çiftten Eser Yenenler, 'Güzel ve özel bir yemek yedik mutluyuz. İkinci yılda hala ilk günkü gibi olmak da bizim şansımız' dedi.

Masaya gelen pastanın üzerinde 'king' yazması sorulması üzerine Berfu, 'King notunu ben düşmedim o düştü. Bana king diyor kendisi. Kral olan benim yani' gülerken Eser de 'Evet kendisi kingdir. Bir oyunda King Berfu'ydu. Sonra baktık oyunun adı; gerçek hayatta da king. O king hayatımızın kingi' dedi.

Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler ile paylaştığı photoshoplu kaslı fotoğrafının sorulmasına da yanıt veren Berfu Yenenler, 'Yani seviyorum kocama böyle tatlı oyunlar olsun, minik şeyler. Ne yaşıyorsam onu şeffaf aktarmayı seviyorum' ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili eşine sitem eden Eser Yenenler, 'Aşkım beni insanların ağzına sakız ettin. Bu hafta 'Çok Güzel Hareketler'de fotoğrafı kullanmışlar. İnsanı hiç beklemediği yerden vurdular' sözleri ile herkesi güldürdü.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın