Eser Yenenler'den Deniz Akkaya'ya 'şişman' tepkisi

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ve Ümit Erdim 'Tarafını Seç' programının bu haftaki konuğu oldu. Deniz Akkaya'nın 'Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmüyorum' açıklaması hatırlatılan Eser Yenenler, 'Şişmanlar da Deniz Akkaya'ya bayılıyordu, Allah Allah... Talihsiz bir açıklama.' dedi.

Eser Yenenler'den Deniz Akkaya'ya 'şişman' tepkisi

Ünlü oyuncu Eser Yenenler ve şimdilerde pilotaj eğitimi alan Ümit Erdim, Haber Global'de ekrana getirilen "Tarafını Seç" adlı programın konuğu oldu. Sık sık kiloları ile gündeme gelen Yenenler, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"BEN YÜZDE 100 YETENEĞİMLE BURAYA GELDİM"

Eser Yenenler kilolu kişilerin kariyerlerinin kalıcı olduğunu ifade ederken "Jönler 'acaba ne kadarını görselimle, ne kadarını yeteneğimle gerçekleştirdim' konusunda çıkmaza giriyorlar. Ben yüzde 100 yeteneğimle buraya geldim. Fiziksel güzelliğimle gelemediğime göre yeteneğimle geldim. Jönler gibi dizilerde dakikalarca uzun uzun bakamam, bana gülme gelir. Bön bön değil, jön jön bakıyorlar" dedi.

"ŞİŞMANLAR DA DENİZ AKKAYA'YA BAYILIYORDU"

Yenenler, Deniz Akkaya'nın "Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmüyorum" açıklaması hatırlatılması üzerine "Şişmanlar da Deniz Akkaya'ya bayılıyordu, Allah Allah... Talihsiz bir açıklama. Benim programa geldiğinde Berfu'nun güzelliği ve benim kilolu olmama sinir olmuştu. Kızı bulmuşsun, kendine bakacaksın diye orada da arkada bana bir sinirlendi" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın